02 már
A részecskefizika kulisszatitkai
Hatvan, a fizika iránt érdeklődő középiskolás diák ismerkedett a CERN kutatásival és a részecskefizikai alapjaival az idei Nemzetközi Részecskefizikai Diákműhely során a Debreceni Egyetem Fizikai Intézetében.
Jutalom a jól teljesítő hallgatóknak
Teszt- és mérőeszközökkel jutalmazta a National Instruments a szemeszter utolsó óráján azokat a villamosmérnök szakos hallgatókat, akik kiemelkedő teljesítményt nyújtottak az NI ipari alkalmazást támogató laboroktatás című kurzuson a Debreceni Egyetemen.
Képzési központ a duális hallgatóknak
A Debreceni Egyetem Természettudományi és Technológiai Karának duális villamosmérnök szakos hallgatói is abban az új központban végezhetik vállalati gyakorlatukat, amelyet csütörtökön adtak át az E.ON Tiszántúli Áramhálózati Zrt. debreceni telephelyén.

Megismertem a tájékoztatót és elfogadom